Wykaz osób posiadających certyfikat księgowy znajdujący się na stronie Ministerstwa Finansów Kliknij


Używamy profesjonalnego oprogramowania Comarch OPT!MA

Biuro polecane przez iKsiegowosc24
Zobacz nas w portalu
Należymy do Społeczności Biur Rachunkowych

Fakturuj bezpłatnie z iFaktury24 iFaktury24 – darmowy dostęp do oprogramowania fakturującego

Gwarancja bezpieczeństwa danych z iBard24 ibard24 – gwarancja bezpieczeństwa danych

Biuro Usług Rachunkowych Twój Księgowy Marcin Hrynowiecki Szczytno

Opinie o Biuro Usług Rachunkowych Twój Księgowy Marcin Hrynowiecki

Twój Księgowy: jakość, terminowość, rzetelność, profesjonalizm, bezpieczeństwo i poufność współpracy, nowoczesne rozwiązania informatyczne

Oprogramowanie OPT!MA

Twój Księgowy pracuje na profesjonalnym oprogramowaniu Comarch OPT!MA.
Korzystamy z najnowszych, wciąż aktualizowanych programów komputerowych,  zarówno finansowo – księgowych jak i kadrowo – płacowych.
Comarch OPT!MA to program stworzony z myślą o rynku małych i średnich firm działających w różnych branżach. Zawiera kilkanaście zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji – modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa.
Klient ma możliwość decydowania jakie funkcjonalności programu będzie wykorzystywał w swojej pracy. W każdym momencie w zależności od potrzeb istnieje możliwość rozbudowy systemu o kolejne aplikacje.

Jakie korzyści dla klienta biura płyną z wykorzystania oprogramowania firmy COMARCH?

  • Najszybszy i najefektywniejszy sposób współpracy z biurem rachunkowym,
  • Pełna integralność danych klienta i biura,
  • Możliwość stałej rozbudowy oprogramowania Comarch OPT!MA dzięki modułowej budowie,
  • Możliwość uzyskania stałego dostępu do danych finansowych firmy,
  • Możliwość wykorzystanie rozwiązań dostosowanych do konkretnych branż,
  • Praca rozproszona – praca na oddzielnych bazach danych z możliwością bezpośredniej wymiany danych za pomocą prostego mechanizmu,
  • Praca na jednej wspólnej bazie danych – równoczesna praca klienta i biura na jednej wspólnej bazie danych. Rozwiązanie to umożliwia korzystanie w dowolnym czasie i miejscu poprzez internet z Comarch iOPT!MA24 lub Comarch OPT!MA,
  • Szybka i bezpośrednia wymiana dokumentów księgowych przy wykorzystaniu internetu – poprzez Internetową Wymianę Dokumentów (wymiana dokumentów pomiędzy bazą klienta i biura poprzez serwery firmy Comarch) bądź poprzez e-mail.

Biuro może umożliwić swoim klientom w ramach świadczonych usług rachunkowych darmowy dostęp do oprogramowania iFaktury24. Pełna integralność modułu iFaktury24 z oprogramowaniem księgowym Comarch OPT!MA umożliwia bezpośrednią i błyskawiczną wymianę dokumentów sprzedażowych między klientem a biurem.

iFaktury24

to nowoczesna aplikacja, udostępniana poprzez przeglądarkę internetową. Rozwiązanie dedykowane dla mikro i małym firmom poszukującym nowoczesnej i bezpiecznej aplikacji do wystawiania dokumentów sprzedażowych on-line.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Comarch OPT!MA (wersja stacjonarna oprogramowania)? Kliknij.
Chcesz dowiedzieć się więcej o Comarch iOPT!MA24 (wersja internetowa oprogramowania)? Kliknij.Copyright — 2010 by www.twojksiegowy.szczytno.pl — Wszystkie prawa zastrzeżone